Tüp bebek tedavisi hakkında merak ettiğiniz tüm konuları ücretsiz şekilde bize danışabilirsiniz. Telefon, Whatsapp veya iletişim formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Telefon

Tüp Bebek Tedavisi

Tüp bebek tedavisi, kısırlık problemi yaşayan çiftlerin bebek sahibi olmalarına yardımcı olan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemde, sperm hücreleri ile yumurta hücreleri laboratuvar ortamında döllenerek embriyo (döllenmiş yumurta) haline getirilir ve daha sonra rahim içine yerleştirilir. Tüp bebek tedavisi hassas bir tedavidir ve alanında uzman bir ekip tarafından yapılması başarı şansını en üst seviyelere taşımaktadır.
Doğuş Tüp Bebek Merkezi 27 yıllık tecrübe ve yüksek başarı grafiği ile kendi alanında KKTC de EN İYİ SAĞLIK MERKEZİ ödülünü almıştır. Doğuş Hastanesi ve Doğuş Tüpbebek Merkezi, aynı zamanda Kadın Hastalıkları ve Kadın Doğum Dal Hastanesi olarak da hizmet veren Kıbrıs’ın tek tüpbebek merkezidir.

Yumurta donasyonu

Yumurta Nakli - Yumurta Donasyonu

Yumurta nakli (yumurta donasyonu) tedavisinde, genç sağlıklı ve doğurganlık özelliği kuvvetli bağışçılardan alınan taze yumurta hücreleri kullanılmaktadır. Laboratuvar ortamında anne adayının eşinden alınan sperm hücreleri ile dölleme işlemi yapıldıktan sonra, anne adayının rahmine embriyo (döllenmiş yumurta) olarak transfer edilmesiyle yapılmaktadır.

genetik tarama pgt

Preimplantasyon Genetik Tanı (PGT)

Tüp bebek (IVF) işlemi esnasında embriyolara (döllenmiş yumurta) genetik tarama testi ile kromozom incelenmesi yapılarak, sadece genetik olarak sağlıklı olanların seçilip anne adayına transfer edilmesi ile uygulanan bir yöntemdir.

tasiyici anne

Taşıyıcı Anne

Anne adayının hamilelik için uygun bir rahme sahip olmaması ya da rahminin bulunmaması durumlarında uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu tedaviye ihtiyaç duyan çiftlerin embriyoları (döllenmiş yumurta) başka bir bayanın rahmine yerleştirilir. Çiftin bebeğini taşıyıcı anne olarak başka bir bayan kendi rahminde taşır ve doğumu gerçekleştirir.

Sperm Nakli - Sperm Donasyonu

Sperm nakli (sperm donasyonu), canlı sperm hücresi olmayan (azospermi), spermi kullanılmaya elverişli olmayan ya da hastalıklar nedeniyle spermin kullanımının sakıncalı olduğu hallerde başkasına ait sperm hücrelerinin kullanılması ile uygulanan tedavi yöntemidir. Sperm donasyonunda, tüm testlerden geçmiş, sağlıklı banka spermleri dölleme için kullanılmaktadır.

İletişim Formu

  tüp bebek kıbrıs

  Doğuş Tüp Bebek Kıbrıs Hastanesi

  • Tüp Bebek Kıbrıs hastanemiz 27 yıllık tecrübe ve deneyimli ekibiyle güvenilir ve başarısını ispatlamış bir merkezdir.
  • Merkezimiz tıbbın sunduğu tüm yenilik ve gelişmeleri izleyerek dünya ile eş zamanlı olarak uygulamaktadır.
  • Aynı anda sağlıklı ve 1. Kalitede (Grade 1) olan 3 embriyoya kadar transfer yapılabilmektedir.
  • Arzu edildiği taktirde kalan sağlıklı embriyolar yeniden kullanılabilmesi için dondurularak saklanmaktadır.
  • Tüp bebek işlemi (IVF-ET) esnasında çiftler PGT yöntemi ile bebeklerinin genetik olarak sağlıklı olduğunu önceden öğrenebilirler.
  • Tüm tüp bebek hastalarına ICSI (Mikro Enjeksiyon), IMSI (Intracytoplasmic Morphologically Selected Sperm Injection) ve Asisted Hatching (Lazerle Tomurcuklanma) rutin olarak uygulanmaktadır.
  • Gerçekleştirilen yıllık tüp bebek işlemi vaka sayısı bakımından dünyanın en ileri birkaç merkezinden biridir ve bu konuda yüksek tecrübe sahibidir.
  • Yılın 12 ayında turizm cenneti adamızda, stresten uzak bir şekilde tedavinizi güzel bir tatil ile birleştirebilirsiniz.
  Call Now Button
  × Whatsapp İletişim